Animalia to działający od 2004 roku sklep zoologiczny online oferujący szeroki asortyment produktów dla zwierząt. Każdego dnia realizuje kilkaset zamówień wysyłanych do całej Polski i Europy. Na terenie Warszawy i okolic umożliwia bezpośrednią dostawę do domu poprzez profesjonalnych kurierów.

Paczki dostarczane są także popołudniami i wieczorami, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób pracujących do późna. Bogata oferta Animaliów zawiera m. in. specjalistyczne karmy dla zwierząt, wysokiej jakości produkty do pielęgnacji, witaminy i odżywki czy zabawki. W sklepie zoologicznym online bez wychodzenia z domu zaopatrzyć można nie tylko psy i koty, lecz także gryzonie, króliki, gady, rybki i konie.

Ogromny wybór niezbędnych akcesoriów jeździeckich wyróżnia Animalia na rynku - jeźdźcy znajdą tu wszystko, czego potrzeba zarówno im, jak i ich podopiecznym. Jako jeden z nielicznych ten sklep zooglogiczny online zapewnia także pełen wachlarz produktów wymaganych do profesjonalnego prowadzenia zarybionego stawu i oczka wodnego. Animalia zapewnią Twojemu zwierzęciu wyjątkową opiekę!
Nazwa firmy Animalia
Ulica Słoneczna 26
Kod pocztowy 05-816
Miejscowość Michałowice
Region Mazowieckie
Telefon animalia@animalia.pl