Nie trać ferii na siedzenie w domu! Namów rodziców lub znajomych i ruszajcie całą paczką w podróż do Zjednoczonego Królestwa! Firma MIKEBUS posiada bus do Anglii w rewelacyjne cenie z 11 województw Polski. Konkurencja oferująca busy do Anglii jest bardzo duża, jednak jadąc z nami nie pożałujesz wyboru. Inwestujemy środki w nowe samochody, a nie stare busy sprowadzane z Niemiec. Prowadzimy częste przeglądy w profesjonalnej stacji kontroli pojazdów. Stan aut, sprawdzany jest przed każdorazowym wyjazdem w trasę, aby uniknąć kłopotów i zatroszczyć się o bezpieczeństwo naszych pracowników, pasażerów oraz innych uczestników dróg.

Gdy bus do Anglii posiada jakąś usterkę jest ona natychmiast usuwana. Postaw na bezpieczeństwo w trasie. Kierowcy MIKEBUS posiadają bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu pojazdów pasażerskich na drogach europejskich oraz wszelkie niezbędne kwalifikacje i uprawnienia. Busy Polska Anglia, to bardzo komfortowe przewozy, pozwalające na odprężenie w trasie. Regulowane siedzenia pozwalają na odpowiednie ułożenie ciała, każde stanowisko pasażerskie posiada dużą przestrzeń na nogi. Wyciągnij nogi, zrelaksuj się przy dobrej muzyce, ciekawym filmie który możesz obejrzeć bez przeszkód na naszym DVD, skorzystaj z Internetu.

Masz rozładowaną baterię w telefonie lub tablecie? Nic nie szkodzi, przy każdym fotelu pasażerskim znajduje się gniazdko 220-230V. Busy do Polski zarezerwuj za pomocą SMSa, to nowa możliwość wprowadzona przez naszą firmę. Napisz wiadomość o treści "REZERWUJĘ', a my odezwiemy się do Ciebie. Standardowym sposobem rezerwacji na bus Polska Anglia jest także wypełnienie formularza online lub rozmowa telefoniczna. Wybierz miejsce, które najbardziej pasuje Ci w samochodzie. Nie ograniczamy naszej oferty wyłącznie do przewozu osób, zajmujemy się także dostarczaniem paczek oraz organizowaniem przeprowadzki Polska Anglia.
Nazwa firmy MikeBus
Ulica Kredowa 7/22
Kod pocztowy 22-100
Miejscowość Chełm
Region Lubelskie
Telefon +48 883 086 384