Oto JEST! Nowa odsłona katalogu dodaj-strone.com.pl

Opublikowano: 2 lata 5 miesięcy temu Autor: Robert Górecki

Niezmiernie miło nam poinformować, iż w dniu dzisiejszym światło dzienne ujrzała nowa w pełni responsywna wersja naszego katalogu oparta o zupełnie nową technologię wspartą nowoczesnym frameworkiem, który gwarantuje bezpieczeństwo i kompatybilność z najnowszymi wersjami PHP.

Oto JEST! Nowa odsłona katalogu dodaj-strone.com.pl

Jego budowa da nam w przyszłości praktycznie nieograniczone możliwości dalszego rozwoju, jeśli zajdzie taka potrzeba, dzięki czemu będziemy mogli dużo szybciej reagować na zmiany rynkowe. Przygotowania wdrożenia nowego systemu dla katalogu Dodaj Stronę trwały od blisko dwóch lat i wreszcie dziś po 18 godzinnej przerwie technicznej oto JEST! Nie zapomnieliśmy tutaj też m. in. o przepisaniu wszystkich adresów poprzez przekierowanie 301 w tym adresów wpisów, co zapewne jest dobrą wiadomością dla naszych użytkowników. Wszystko jest na swoim miejscu, czyli gdzie być powinno.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do zapoznania się z nowościami i mamy nadzieję, iż najnowsza wersja naszego katalogu będzie dla Was jeszcze lepszym wsparciem, jako dodatkowe narzędzie w planowaniu strategii SEO!

Podobne posty