W&BS Rozwiązania Personalne (www wbspraca.pl) specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla różnych sektorów gospodarki. Docieramy do najtrudniej dostępnych Kandydatów o unikalnych kwalifikacjach i doświadczeniu. Prowadzimy procesy rekrutacji na terenie kraju oraz poza jego granicami. Specjalizujemy się zarówno w usługach z zakresu doradztwa personalnego, doradztwa organizacyjnego oraz employer branding (opis usług dostępny na naszej stronie www wbspraca.pl).

Doradztwo personalne obejmuje takie usługi jak:Rekrutacja i selekcja.Executive Search /Direct Search/ Headhunting.Assessment Center (AC).Development Center (DC).Badania testowe.Doradztwo organizacyjne obejmuje konsultację w takim zakresie jak:Audyt personalny.Modele kompetencyjne.Oceny pracownicze.Systemy motywacyjne.Badanie satysfakcji pracowników.Analiza wynagrodzeń.Employer Branding.Rekrutujemy pracowników w następujących specjalizacjach: kadra zarządzająca, sprzedaż i marketing, administracja biurowa, budownictwo drogowe i mostowe, budownictwo instalacyjne, budownictwo kubaturowe, inżynieria/produkcja, energetyka, it oraz innych.

Program Partnerski:

Oferta dla nowych Klientów: Specjalnie dla naszych nowych Klientów przygotowaliśmy ofertę „Na Dobry Początek”. Koszt rekrutacji pierwszego profilu obniżamy o 10%. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i zapoznania się z wieloma korzyściami, jakie wiążą się ze współpracą z nami.

Oferta dla stałych Klientów: Naszym obecnym Klientom, którzy stale powierzają nam rekrutacje pracowników, oferujemy atrakcyjne warunki współpracy. Dodatkowe korzyści wynikające z kontynuowania współpracy z nami to np.: obniżki cen na usługi rekrutacyjne, konsultacja aktualnych warunków zatrudnienia w danej branży, analiza profili zawodowych oraz ich dostępności na rynku pracy, itp.
Nazwa firmy W&BS Doradztwo Personalne, Executive Search, firma rekrutacyjna
Ulica Grochowa 7
Kod pocztowy 30-731
Miejscowość Kraków
Region Małopolskie
Telefon 12 398 4300
E-Mail info@wbspraca.pl