Tomi24.pl serwis komputerów i urządzeń biurowych

Tomi24.pl serwis komputerów i urządzeń biurowych

Dodano: 13 lat 7 miesięcy temu
Firma Tomi24 zajmuje się serwisem sprzętu komputerowego, sprzedażą oprogramowania, komputerów, laptopów, monitorów, materiałów eksploatacyjnych, budową stron www, wypożyczaniem projektorów multimedialnych i ekranów, zapewniamy profesjonalny serwis, niskie ceny i satysfakcję klienta. Firma Tomi24 zajmuje się serwisem komputerów, sprzedażą, usługami z dziedziny szeroko pojętej informatyki i administracji, a także projektowaniem i pozycjonowaniem stron internetowych. Jesteśmy otwarci na nowe technologie, które dynamicznie wprowadzamy, aby usprawnić pracę Naszych Klientów. Jesteśmy również Parterem w wielu projektach finansowanych ze środków unijnych, gdzie zajmujemy się stroną techniczno-informatyczną projektu oraz przeprowadzaniem szkoleń z zakresu IT.

Firma Tomi24 składa się z doświadczonych i kompetentnych ludzi, którzy są gotowi do świadczenia pełnego wsparcia IT dla Naszych Klientów. Dzięki swojemu zaangażowaniu, szybkości reakcji na pojawiający się problem i wiedzy jesteśmy lepsi, niż etatowy informatyk. Firma Tomi24 powstała w 2007 roku. Dzięki wysokiej jakości świadczonych usług informatycznych i kompetencji zespołu dynamicznie się rozwija. Przez te 3 lata pozyskaliśmy zaufanie i nawiązaliśmy stałą współpracę z wieloma klientami indywidualnymi, firmami i organizacjami pozarządowymi.

Oto niektóre z nich:Fundacja "Normalna Przyszłość", Hotel "Pod Sosnami", Swepol Link (Poland) Sp. z o. o., MiB Partner, Elpis Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka, Entra - biuro rachunkowe. Po prostu – WYBIERZ NAS.