Someweaknesses.blogspot.com o modzie i urodzie

Someweaknesses.blogspot.com o modzie i urodzie

Dodano: 8 lat 2 miesiące temu
Witajcie! Na moim blogu zamieszczam między innymi wpisy dotyczące kosmetyków kolorowych jak również pielęgnacyjnych. Od czasu do czasu dodawane też będą haule zakupowe, recenzje, jak również stylizacje. Zwracam uwagę na wysoką jakość zdjęć, nie chcę zasypywać czytelników masą zbędnych informacji, stawiam na świeżość i przejrzystość a także regularność dodawania wpisów. Uważam, że obecnie, kiedy w Internecie istnieje wiele blogów tematycznych, tak naprawdę niewiele z nich jest w stanie zainteresować potencjalnego czytelnika.

Często brakuje wielu elementów: przejrzystego tła, dzięki któremu nie odwrócimy uwagi od tego co najważniejsze, brakuje także wiedzy i rozeznania (ktoś powtarza co usłyszał, nie to, co rzeczywiście sprawdził). Poza tym w wielu przypadkach recenzje nie są wiarygodne z uwagi na współpracę osoby prowadzącej bloga z różnymi firmami, które nie zawsze są tak wspaniałe jak opisują je blogowicze, a ich opinia jest jedynie częścią umowy.

Moje miejsce w sieci musi być zdecydowanie inne, by przyciągnąć i zachęcić czytelników do stałego odwiedzania mnie. Uważam, że mój blog jest dla każdego, kogo interesują te dziedziny blogosfery, chcę także nieco zmodyfikować moją stronę, by zaciekawiła ludzi z różnych środowisk. Obecnie dopiero zaczynam moją przygodę z blogosferą, dlatego też postanowiłam postawić na umieszczenie mojej witryny w internetowym katalogu, co według mnie pomoże mi zdobyć czytelników. Serdecznie zapraszam!