Sklep.dajar.pl - kuchnia - jadalnia - ogród

Sklep.dajar.pl - kuchnia - jadalnia - ogród

Dodano: 9 lat 5 miesięcy temu
Oferujemy bogaty i unikalny asortyment artykułów do Twojej kuchni oraz jadalni. Duży wybór produktów gwarantuje skomponowanie właściwej oferty spośród szerokiej gamy naczyń, garnków, sztućców, zastaw stołowych, serwisów obiadowych. Dzięki naszym akcesoriom i wyposażeniu kuchennemu możesz być pewien, że przygotowanie posiłków będzie łatwiejsze. Proponujemy Wam wiele różnych noży kuchennych, desek do krojenia, misek, miarek i innych poprawiających wygodę podczas gotowania.

Wykorzystując nasze wyroby szklane - zastawy stołowe jaki i pojedyncze talerze, kubki i szklanki możesz być pewien ich atrakcyjnego wyglądu na stole. Smak potraw spotęguje nie tylko atrakcyjny wygląd serwisu obiadowego lecz także leżące obok talerzy atrakcyjne i ponadczasowe sztućce. Zapewniamy najwyższą jakość oraz trwałość tysięcy prezentowanych pozycji. Dbamy o to by ich funkcjonalność łączyła się z atrakcyjnym wyglądem. W sklepie DAJAR odnajdziesz wybór mebli i poduszek ogrodowych, których jesteśmy producentami. Wraz z najpopularniejszymi w Polsce huśtawkami ogrodowymi Rimini prezentujemy wiele innych wzorów odpowiednich dla każdego.

Wśród wygodnych mebli odnaleźć też można zarówno krzesła, fotele czy leżaki jak również hamaki sprawdzające się w każdej formie wypoczynku w ogrodzie spełniając nie tylko dziecięce marzenia. Uzupełnieniem może stać się atrakcyjny, stabilny parasol ogrodowy, który ochroni Was przed zbyt ostrym słońcem, pozwoli cieszyć się też ze wspólnych rodzinnych spotkań przy bogato zastawionym stole. Z naszym bogatym wyposażeniem domu i ogrodu jesteśmy pewni, że na nowo odkryjecie produkty, których funkcjonalność, jakość, trwałość i wygląd zaspokoją nawet najwybredniejsze gusta.
Nazwa firmy DAJAR Sp. z o.o.
Ulica Połtawska 8
Kod pocztowy 75-801
Miejscowość Koszalin
Region Zachodniopomorskie
NIP 669-22-96-668
Telefon +48 (94) 346 78 32
E-Mail sklep@dajar.pl
Facebook Facebook