Stolarką interesuję się od czasów szkolnych. Poznałem ten fach doskonale zaliczając poszczególne stopnie edukacji tak w kraju jak i poza granicami poznając również angielskie techniki i standardy. Przez 22 lata pracowałem w stolarniach na etacie specjalisty. W 2013 roku dysponując ogromnym już doświadczeniem jak również gorącą pasją do wdrażania i konstruowania własnych innowacji w tworzeniu wszelkiego rodzaju mebli, uruchomiłem własną działalność.

W ofercie zakładu znajdują się zabudowy wnęk z systemami drzwi uchylnych, przesuwanych i łamanych, nowoczesne komody z szufladami z miękkim domykiem, meble do kuchni nowoczesne i stylowe, meble do sypialni i wypoczynkowe, meble sklepowe, meble recepcyjne, do firm produkcyjnych, do salonów fryzjerskich jak również inne usługi, wycinanie skosów, łuków i oklejanie wykończeniowe wąskich płaszczyzn obrzeżem HPL i ABS.

Praca podzielona jest na etapy: 1- Pomiary wykonuję na miejscu u klienta, następnie doradztwo i omawianie projektu. 2- Następny krok to przygotowanie wizualizacji i wyceny zamawianych mebli. 3 - Kolejny krok to przygotowanie mebli w stolarni. 4 - Na końcu pozostaje dowóz do miejsca odbioru i fachowy montaż. Mogę zaprojektować i wykonać każdy rodzaj mebli, w zależności od potrzeb zamawiającego i warunków zabudowy, również z projektu dostarczonego przez klienta. Profesjonalnie i terminowo wykonuję wszelkie usługi w stolarni. Posiadamy profesjonalny i nowoczesny warsztat oraz zaplecze techniczne do opracowania mebli.