Lekarz-wizyty.pl badania kierowców prawo jazdy a b

Lekarz-wizyty.pl badania kierowców prawo jazdy a b

Dodano: 4 lata 6 miesięcy temu
Jestem lekarzem chorób wewnętrznych, specjalistą medycyny rodzinnej, z kilkunastoletnim doświadczeniem. Na stronie internetowej mojej praktyki będziecie mogli Państwo zapoznać się z ofertą mojej prywatnej praktyki. Oferuję wizyty domowe na terenie Łodzi. Spółka w której przyjmuję jest dobrze skomunikowana z resztą miasta i znajduje się przy przystanku autobusowym.

Wykonuję badania lekarskie u kandydatów na kierowców kategorii A i B wymagane do kursu na prawo jazdy oraz potrzebne do wymiany prawa jazdy u kierowców kategorii A i B z terminowym prawem jazdy wydanym na czas określony ze względu na stan zdrowia. Współpracuję z kilkoma renomowanymi łódzkimi autoszkołami.

Wykonuję badania i wydaję orzeczenia dla celów sanitarno-epidemiologicznych - wyrabiam i przedłużam książeczki zdrowia. Jestem lekarzem rekomendowanym przez izbę lekarską do pełnienia funkcji lekarza sądowego - posiadam uprawnienia do wydawania orzeczeń o niemożności do stawienia się na wezwanie sądu lub prokuratury ze względu na stan zdrowia.

Wykonuję badania profilaktyczne pracowników wstępne, okresowe i kontrolne na podstawie skierowania od pracodawcy na stanowiskach bez narażeń na czynniki szkodliwe bądź uciążliwe dla zdrowia. Podczas wizyt wystawiam recepty refundowane przez NFZ, w przypadu niezdolności do pracy spowodowanej chorobą istnieje możliwość wystawienia zwolnienia lekarskiego. Zapraszam do korzystania z moich usług.