Lanzarote.info.pl

Lanzarote.info.pl

Dodano: 2 lata 2 miesiące temu
Lanzarote.info.pl to strona będąca przewodnikiem po najciekawszych miejscach na wyspie. Stworzyliśmy ją w taki sposób, aby była użytecznym miejscem informacji zarówno przed wyjazdem, jak i podczas samego pobytu na Lanzarote. Sama Lanzarote to wyspa archipelagu wysp kanaryjskich, dość specyficzna i wyjątkowa na tle pozostałych. Wszystko dlatego, że stanowi teren biosfery. Z tego względu jest tu m. in. ściśle określona liczba miejsc noclegowych.

To sprawia, ze zdecydowana większa część wyspy to natura, lokalne miejscowości i niesamowite widoki. Turystyka najbardziej rozwinęła się na wschodnim wybrzeżu ze względu na świetne warunki pogodowe i ładne, w większości piaszczyste plaże. Bardzo popularny kurort to również zlokalizowana na samym południu Playa Blanca, skąd odpływają chociażby promy na sąsiednią Fuerteventurę. Na Lanzarote nie będziecie się nudzić.

Nawet kilka dni można zagospodarować na zwiedzanie niesamowitych miejsc, jak Park Timanfaya, czy zaprojektowane przez człowieka-ikonę wyspy Cesara Manrique Mirador del Rio czy Jameos del Aqua. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z naszą witryną i podzielenia się z nami swoimi wrażeniami z pobytu na wyspie. Czekamy również na wszystkie ewentualne pytania. Na maile staramy się odpowiadać regularnie każdego dnia.