Joker.mierzeja.com Krynica Morska noclegi pensjonaty

Joker.mierzeja.com Krynica Morska noclegi pensjonaty

Dodano: 11 lat 7 miesięcy temu
Pensjonat Willa Joker w Krynicy Morskiej oraz sąsiadujące pensjonaty, wille i hotele zaprasza na Noclegi w Krynicy Morskiej nad Morzem Bałtyckim w komfortowych klimatyzowanych pokojach. Pensjonat zbudowany w centrum Krynicy Morskiej w 2004 roku. Noclegi w pokojach z łazienkami, balkonami i lodówkami, z Internetem, dostępem do kuchni i monitorowanym parkingiem.

W sąsiedztwie wille, hotele, pensjonaty, kwatery, ośrodki wypoczynkowe i ośrodki wczasowe oraz pokoje do wynajęcia. Blisko do morza, plaży, portu jachtowego i mola. W pobliżu mnóstwo atrakcji dla dorosłych i dla dzieci. Sklepy, restauracje, kawiarnie tuż obok.

Krynica Morska, kurort położony na Mierzei Wiślanej nad Morzem Bałtyckim Krynica Morska to najmniejsze miasto w Polsce. Pensjonat posiada komfortowe pokoje jednoosobowe,dwuosobowe, trzyosobowe, czteroosobowe i pięcioosobowe, czteroosobowy apartament studio oraz tanie standardowe pokoje na poddaszu.

Pensjonat zapewnia noclegi na wygodnych szerokich łózkach w samym centrum Krynicy Morskiej ale w bocznej cichej uliczce.

Sąsiadujące wille, pensjonaty, hotele i kwatery zapewniają dużą możliwość wyboru i wczasy, wypoczynek, wakacje na bardzo wysokim poziomie. Lokalizacja w centrum Krynicy Morskiej to bliskość do morza, plaży, restauracji i kawiarni oraz atrakcji turystycznych zlokalizowanych przy porcie jachtowym nad Zalewem Wiślanym oraz nad morzem. Willa Joker wraz z innymi pensjonatami, hotelami i willami tworzy największy w Krynicy Morskiej kompleks noclegowo-hotelowy zlokalizowany w centrum Krynicy na ul. Nowej na skraju lasu. Jeśli szukasz noclegu w Krynicy Morskiej zapraszamy na Nową do Willi Joker.
E-Mail joker@mierzeja.com