Gurumedia.pl - videomarketing dla biznesu

Gurumedia.pl - videomarketing dla biznesu

Dodano: 10 lat 11 miesięcy temu
GuruMedia – usługi mediowe dla małych i średnich przedsiębiorstw / oswajamy media dla Ciebie i Twojej firmy.

Film
Według badaczy internetu video to najprężniej rozwijająca się gałąź sieci. Już dziś to właśnie filmy są najchętniej otwieranymi elementami prezentacji multimedialnych, a dzięki wprowadzeniu usługi AdWordsVideo mogą być doskonałym narzędziem marketingowym. W ofercie GuruMedia znajduje się profesjonalna produkcja filmów – od stworzenia scenariusza po montaż z pełnym udźwiękowieniem. Sposób pracy dostrajamy do Twoich potrzeb. Jeśli masz ochotę – możesz uczestniczyć w każdym etapie produkcji. Jeśli nie masz na to czasu – możesz być pewien, że sprawy swojej firmy zostawiasz w dobrych rękach. Robimy:

Foto
Chociaż od czasu uzyskania pierwszych fotografii minęło blisko 200 lat, medium to wciąż zachwyca. Dziś, dzięki nowoczesnej technice, utrwalanie obrazu jest dużo popularniejsze. Jednak jak wiadomo nie każdy posiadacz baletek jest baletmistrzem. Podobnie z fotografią – aparat to jedynie narzędzie pracy. Do sukcesu niezbędna jest technika, cierpliwość, głód wiedzy, wyczucie estetyki i coś, co znawcy nazywają Tym błyskiem w oku. Robimy: Reportaże dla firm i organizacji, Foto produktowe, dokumentacja inwestycji, fotograficzna dokumentacja projektów współfinansowanych ze środków unijnych.

Guru Plus
Żyjemy w kulturze obrazkowej. To nie ulega wątpliwości, ale nie oznacza, że słowo zostało zapomniane! Dobra strategia marketingowa nie może zatrzymać się na filmie i fotografii reklamowej. Kluczem do sukcesu są słowa – dobrze dobrane, ubrane w ładną szatę graficzną i opatrzone pięknymi fotografiami. Możemy to dla Ciebie zrobić. Wiemy jak pisać aby chciano czytać i czego unikać, żeby nie otrzymać łatki natręta.
Nazwa firmy Gurumedia
Ulica Ogrodowa 15/3
Kod pocztowy 61-821
Miejscowość Poznań
Region Wielkopolskie
E-Mail info@gurumedia.pl