Doradztwo finansowe to w Polsce dziedzina, która tak wciąż się rozwija i szczególnie w mniejszych miejscowościach klienci nie są jeszcze do niej przekonani. Tak to już jest, że to czego nie znamy zazwyczaj napawa nas jakimiś obawami. Jestem doradcą finansowym już od 2007 roku, od wielu lat specjalizuję się w doradztwie kredytowym i pomagam klientom uzyskać kredyt hipoteczny np. na zakup mieszkania lub budowę domu. Bardzo często na pierwszym spotkaniu klienci pytają mnie o to jaka jest różnicą między ofertą dostępną bezpośrednio w banku a ofertą dostępną w ramach współpracy ze mną oraz jakie są korzyści z takiej współpracy.

Długo mógłbym mówić/pisać na ten temat, ale skoncentruję się może tylko na kilku kluczowych aspektach. Po pierwsze jako niezależny doradca kredytowy mam w ofercie kredyty ze wszystkich popularnych banków i doskonale znam aktualne oferty banków i promocje, z których warto skorzystać. Po drugie moja wiedza i doświadczenie pozwalają uniknąć błędów w trakcie procesu kredytowego, błędów, które czasem są na tyle kosztowne, że powodują wydanie przez bank decyzji negatywnej.

Aktualnie mamy trudny okres dla klientów zainteresowanych kredytami hipotecznymi i od pozytywnej decyzji nierzadko decydują detale i to jak wniosek jest przedstawiony w banku. Po trzecie wiem ile można wynegocjować w danym banku i mam przetarte ścieżki negocjacyjne, dzięki czemu jestem dużo bardziej skuteczny niż osoba, która stara się o swój pierwszy kredyt. Kolejnym ważnym argumentem za jest profesjonalna pomoc przy załatwianiu wszystkich formalności związanych z uzyskaniem kredyty na mieszkanie w konkretnym banku. Jako piąty element mógłbym wskazać to, że osoby fizyczne korzystające z mojej pomocy nie ponoszą z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów. Zapraszam do owocnej współpracy.
Miejscowość Warszawa
Region Mazowieckie