Nasza firma zajmuje się profesjonalnym tworzeniem stron internetowych. Nasze biuro znajduje się w Warszawie przy ulicy złotej jednak swoje usługi oferujemy na terenie całego kraju. Mamy bardzo szeroki wachlarz i pakietów stron internetowych. Tworzymy strony WWW będące prostą wizytówką firmy ale także strony internetowe wyposażone we własny system zarządzania treścią CMS. Oczywiście oferujemy również tworzenie rozbudowanych serwisów i portali internetowych.

Specjalizujemy się również w integracji systemów informatycznych co pozwala na ogromną optymalizację kosztów w firmie. Integrujemy różnego rodzaju programy księgowe, ze sklepami internetowymi z innymi systemami używanymi w firmie np. CRM.

Nasz dział graficzny przygotuje dowolny layout zarówno stron internetowych jak i programów. Zajmujemy się również przygotowaniem kompleksowej identyfikacji wizualnej firmy w skład której wchodzi zarówno zaprojektowanie logo, dobranie kolorów firmowych i określenie zasad ich używania, projekt wizytówek i papieru firmowego, różnego rodzaju gadżetów reklamowych oraz materiałów marketingowych. Specjalizujemy się w poligrafii i składzie DTP oraz wykonujemy profesjonalne zdjęcia reklamowe i produktowe.
Nazwa firmy dibby sp. z o.o.
Ulica Złota 61 lok. 101
Kod pocztowy 00-819
Miejscowość Warszawa
Region Mazowieckie
NIP 527-26-50-039
Telefon (22) 299 03 70
E-Mail kontakt@dibby.pl