Bridelle.pl - ślubne inspiracje

Bridelle.pl - ślubne inspiracje

Dodano: 11 miesięcy 3 tygodnie temu
Bridelle to pierwszy, polski blog ślubny, który powstał w 2009 roku przez Karolinę Waltz. Blog oraz liczne książki ślubne wydawnictwa Bridelle Publishing House od kilku lat dostarczają czytelnikom zróżnicowanych inspiracji z branży ślubnej. Ciekawe inspiracje ślubne okażą się bardzo przydatne przede wszystkim dla przyszłych małżonków planujących teraz wymarzone wesele. Bridelle to nie tylko serwis dedykowany nowożeńcom, którzy chcą podzielić się swoim doświadczeniem zdobytym podczas organizacji ceremonii zaślubin i wesela, to także prężnie rozwijające się wydawnictwo i agencja kreatywna dedykowana branży ślubnej.

Na bieżąco obserwujemy najnowsze, ślubne trendy, dlatego blog ślubny Bridelle jest niewyczerpanym źródłem informacji z zakresu, m. in. mody ślubnej. Dzięki wpisom i fotografiom umieszczonym na stronach portalu Bridelle przygotowania do ślubu oraz organizacja wesela staną się o wiele przyjemniejsze. Liczne inspiracje ślubne oczarują nawet najbardziej wymagającego czytelnika.

Do tej pory na portalu opublikowano ponad 15 000 artykułów! Pokazujemy wszelkie nowości oraz najlepszych wykonawców usług z branży ślubno-weselnej. Nasz blog ślubny ukazuje zjawiskowe śluby w oprawie szczególnych produktów, zachwycających miejsc i nieszablonowych pomysłów. Promujemy tylko sprawdzone marki oferujące ślubne produkty najwyższej jakości. Prezentowane inspiracje ślubne skierowane są do prawdziwych estetów i miłośników piękna.