O firmie Body Factor: Tworzymy suplementy diety, które mają pomagać osobom aktywnym oraz dla tych, którzy z ową aktywnością mają problemy. Nasze suplementy są certyfikowane (HACCP oraz GMP), a ich jakość została potwierdzona. Wszystkie opakowania zawierają 60 kapsułek - jedna kapsułka na każdy dzień.

Suplement diety BODY FACTOR COLLAGEN: Health & Beauty suplement dla sportowców oraz dla osób dbających o zdrowie i piękno. Zadaniem tego suplementu diety Body Factor Collagen jest utrzymanie w dobrej kondycji: włosów, skóry oraz wszystkich stawów. Wystarczy jednak kapsułka dziennie, aby odczuć pozytywne efekty działania!

Suplement diety BODY FACTOR BODY REDUCER: Suplement do redukcji tkanki tłuszczowej. Jak schudnąć to porządnie! Suplement diety Body Reducer to skuteczne wsparcie w walce ze zbędnymi kilogramami.

Suplement diety a lek: Pamiętaj, aby rozróżniać leki od naszego suplementu. Wiele firm sprzedających suplementy będzie opowiadać Ci, jakie to cuda działa ich magiczny preparat - my w takie rzeczy się nie bawimy. Od samego zjedzenia jednej pigułki dziennie NIE SCHUDNIESZ! To bolesna, ale szczera prawda. Nasze suplementy (a dokładniej substancje w nim zawarte) wspierają Cię w walce ze zbędnymi kilogramami, dla przykładu:Aminokwas L-tyrozyna. Usuwa zmęczenie fizyczne i psychiczne powstałe na skutek intensywnego wysiłku. Aminokwas L-karnityna. Uczestniczy w przemianie węglowodanów, przeciwdziała zakwasom wynikającym z wysiłku fizycznego. Ekstrakt z herbaty chińskiej. Przyśpiesza tempo metabolizmu spoczynkowego, spowalnia procesy starzenia i działa energetyzująco na komórki. Jest tego jeszcze całkiem sporo, szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej Body Factor.
Nazwa firmy Body Factor
Ulica Wspólna 11/9
Kod pocztowy 19-420
Miejscowość Kowale Oleckie
Region Warmińsko-mazurskie
NIP 847-162-43-42
Facebook Facebook

Komentarze