Apteka internetowa OTC (over the counter) oferuje leki bez recepty a płatność można dokonać poprzez przelew, przelewy24, paypal oraz przez pobranie. Sprzedajemy leki we wszystkich kategoriach produktowych a także suplementy diety i kosmetyki. Użytkownicy strony mogą wyrazić swoje opinie pod każdym z preparatów a także zapytać innych o znanie na naszym forum internetowym.

Prowadzimy też akcję informacyjną "pigułki to nie cukierki" i stronę na Facebooku na temat działań niepożądanych leków bez recepty. Posiadamy również stronę na której podajemy najnowsze informacje dotyczące leków bez recepty, suplementów i kosmetyków. Prowadzimy blog o zdrowiu na którym piszemy o problemach zdrowotnych, o tym jak się odchudzać, jakie są preparaty na odchudzanie, zawartość suplementów diety na poprawienie męskiej sprawności seksualnej, działania niepożądane leków, w tym leków przeciwbólowych (paracetamol, aspiryna).

Warto także wspomnieć o naszej stronie z wiadomościami ze świata farmacji i leków bez recepty, na której zamieszczane są informacje pochodzące od firm farmaceutycznych lub sprzedających kosmetyki.